محل تبلیغات شما

راهنماي خريد تشک خوب و مناسب

 

اختلاف ميان کميت و کيفيت محصولات آنچنان فراوان شده است. که قطعا هر خريدي بدون کسب اطلاع و آگاهي، منجر به ضرر مالي و حتي آسيب روحي يا جسمي خواهد شد. خريد يک تشک راحت هم از اين قاعده مستثني نيست. و خريد نا آگاهانه، يقينا به رضايت خاطر خريدار ختم نخواهد شد.

تبليغات گسترده که بعضا با بزرگنمايي آميخته مي­ شود. مي­ تواند خريدار را از هدف خود دور کند، و تنها راهکار براي حل مشکل، مطالعه راهنماي خريد تشک خوب و مناسب خواهد بود. شما با مطالعه بايد و نبايدهاي يک خريد، مي­ توانيد يک تشک ايده­ آل را سفارش دهيد. و در نهايت از يک خواب راحت لذت ببريد.

سه گام ابتدايي براي خريد تشک خوب و مناسب

 

fiw_w10.jpg

 

1-هدف خريد تشک را از خود بپرسيد.

اگر به  فکر خريد  يک جايگزين براي تشک فعلي خود هستيد. از خود بپرسيد که از تشک جديد چه انتظاري داريد؟ اين اولين گام و البته مهمترين آن خواهد بود. بعنوان نمونه اگر براي دوران دانشجويي قصد خريد تشک داريد. قطعا سبک بودن تشک براي شما اولين اولويت خواهد بود. و دوست نداريد با جابجايي هاي مکرر به کمر خود آسيب بزنيد.

يا  اگر براي ديسک کمر قصد خريد تشک داريد. بهتر است که مقاله ويژگي هاي بهترين تشک براي ديسک کمر را مطالعه کنيد. و از اختلاف اين نوع تشک با ديگر تشک ها آگاهي يابيد.

 

2- مطالعه راهنماي خريد تشک خوب و مناسب

در گام بعدي، خواهيد توانست از کاستي ها و نقص هاي هر تشک مطلع شويد. و با تطبيق هدفتان، مناسب ترين تشک را با احتياج خود خريداري کنيد. به زعم کارشناسان، تشک خوب و مناسب يک عبارت است، که براي هر شخص يک معنا و مفهوم خاص مي­ دهد، پس وضعيت خريدار، تعيين کننده خوب يا بد بودن تشک خواهد بود.

در راهنماي خريد هر محصول، از تعريف نقاط ضعف گرفته تا مزاياي اختصاصي يک محصول خاص بيان مي ­گردد، تا خريدار با مطالعه آن بتواند فارغ از دغدغه، يک خريد منجر به رضايت را انجام دهد. نکته مهم اينکه يک راهنما بايد به دور از هر گونه تبليغات باشد. تا خريدار با دانستن واقعيت هاي موجود اقدام به خريد کند، موضوعي که متاسفانه کمتر در فروشگاه هاي توليد داخل به چشم مي­خورد.

3- يافتن يک فروشگاه مناسب براي خريد

اگر راهنماي خريد تشک خوب و مناسب را مطالعه کرديد، آخرين قدم در اين عنوان، يافتن يک فروشگاه مناسب براي خريد است. اگر گمان مي­ کنيد اين موضوع مهم نيست، بهتر است بدانيد فروشگاه معتبر و البته فروشنده متخصص، به اندازه اعتبار يک برند مهم است، زيرا اطلاعات تخصصي از محصول و توصيه هاي کارشناسي، براي ياري رساندن به خريدار از واجبات يک خريد ايده­ آل خواهد بود.

در هر حال قطعا نمي­ توان با مطالعه راجع به يک محصول به تمام مزايا و معايب آن واقف شد. و لازم است يک کارشناس فروش اطلاعات تکميلي و تخصصي را به خريدار ارائه کند.

دو سئوالي که بايد از فروشنده بپرسيد!

1-برخي از ويژگي ها با  لمس قابل حس هستند. و حتي با رويت هم تا حدودي مي ­توان به سطح کيفي آنها پي برد، اما متاسفانه برخي ويژگي ها از چشم پنهان هستند. و حتي اگر در راهنماي خريد تشک خوب و مناسب به آنها و اهميت آنها اشاره شده باشد، ناگزير بايد براي اطلاع از کيفيت آنها به فروشنده مراجعه کرد.از فروشنده بخواهيد تا مواد بکار رفته در تشک را برايتان شرح دهد. و توضيحي کامل از طراحي تا توليد را برايتان بيان کند. کارشناسان فروش ما، در قسمت راهنماي خريد آمادگي پاسخگويي به سئوالات و رفع ابهام خريداران را دارند.

2-دومين مسئله که اغلب در راهنماي خريد تشک خوب و مناسب نوشته نمي­ شود، گارانتي محصولات است. لذا لازم است از فروشنده مدت ضمانت تشک، موارد استثناي آن و شرکت گارانتي کننده را بپرسيد. متاسفانه برخي از محصولات خارجي گرچه داراي ضمانت معتبر هستند. ولي بواسطه  نبود نمايندگي معتبر و عدم کسب مجوز هاي لازم براي اخذ نمايندگي از شرکت مادر، عملا در ايران بلا استفاده هستند.

پنج موردي  که رعايت آنها ضروري است

برند تشک:

برند سازي، موضوعي است که از شکل گيري تا کسب اعتبار براي آن، نياز به سالها زمان دارد. اعتبار يافتن، موضوعي تصادفي نيست. و به پارامترهاي گوناگوني از قبيل افزايش کيفيت به همراه مشتري مداري و خدمات پس از فروش گسترده، در نمايندگي ها بستگي دارد.

و از آنجايي که هيچ توليد کننده اي نمي­ خواهد خدشه اي به سالها کسب اعتبارش وارد آيد. بهترين کيفيت را ارائه خواهد کرد، پس خريد از برند هاي معتبر، اولين موضوع در راهنماي خريد تشک خوب و مناسب خواهد بود.

 

رعايت استانداردها:

 با رونق گرفتن بازار رقابت ميان توليد کنندگان، استانداردها براي توليد يک تشک خوب نيز افزايش يافته است. و روز به روز به سطح و عمق آن اضافه مي ­شود. بعنوان نمونه، زماني تنها ابعاد و وزن يک تشک ممکن بود در چارچوب استانداردها قرار بگيرد. اما امروزه تعداد فنرهاي به کار رفته نيز بايد به اعداد استاندارد نزديک باشد.

تا يک تشک ايده آل توليد شود. و البته آمار فروش بالا را تجربه کند. تمامي محصولات تشک کلبک ترکيه و تشک بست ترکيه (best  و kelebek)  داراي نشان استاندارد اروپايي CE هستند. اخذ اين نشان بالاترين سطح کيفي را تضمين مي­ کند.

ويژگي هاي ظاهري :

موضوع مهم ديگري که  در راهنماي خريد تشک خوب و مناسب به آن اشاره شده است، ظاهر محصول است. به هرحال فروش بالاي يک محصول علاوه بر وم کيفيت ساختاري آن، به ظاهري جذاب و دلفريب نيز نياز دارد. جلوه بصري يک تشک ممکن است چندين برابر بيشتر ازکيفيت آن، مد نظر خريداران قرار گيرد.


اعمال بازخوردهاي متفاوت خريداران، از ظاهر محصولات توليد شده، در توليد بهترين مارک تشک، نقش آفريني ويژه اي دارد. طرح و نقش­ هاي پوشش نهايي تشک، نوع دوخت آنها، کيفيت نخ مورد استفاده و رنگ هاي پوشش نهايي، همگي مي­ توانند به ظاهري ايده­ آل و دلفريب بيانجامد.

 

ساختار داخلي و مواد به کار رفته:

 

 مواد به کار رفته و طبيعي يا مصنوعي بودن آنها ، در راهنماي خريد تشک خوب و مناسب از مسائل مهم به شمار مي رود. راحتي يک تشک ارتباط نزديکي با مواد درون تشک دارد.  لذا ضروري است به خريد تشکي اقدام کنيم که، تا حد امکان از مواد مصنوعي کمتري در آن استفاده کرده باشند.

زيرا الياف طبيعي علاوه بر تهويه مناسب هوا، مقاومت بالاتري هم دارند. که اين موضوع عمر بالاتري را براي تشک رقم خواهد زد. نا گفته نماند که الياف طبيعي از بروز حساسيت هاي احتمالي براي پوست بدن هم جلوگيري خواهد کرد.

در پايان به ياد داشته باشيد شرايط نگهداري، در افزايش طول عمر يک تشک و حفظ ساختار آن کمک شاياني خواهد کرد. و اين موضوع کمتر در راهنماي خريد تشک خوب و مناسب عنوان مي­ شود.

منبع: https://bestkelebek.ir/

 

 

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها