محل تبلیغات شما

سرويس پکيج در فصل زمستان جزو اولويت هاي هر خانه و خانواده اي است. سرويس پکيج بايد در طول سال به صورت دوره اي دو بار در سال انجام شود. سرويس پکيج بايد يک بار قبل از روشن نمودن پکيج و يک بار در اواسط زمستان انجام گيرد. در صورتي که سرويس پکيج به طور منظم انجام نشود، نياز به تعمير پکيج بيشتر احساس خواهد شد. بنابراين سرويس پکيج را در اولويت خود قرار دهيد تا نيازي به تعمير پکيج نداشته باشيد. هزينه سرويس پکيج بسيار به صرفه‌تر از هزينه تعمير پکيج است. زيرا در هنگام سرويس پکيج احتمال نياز به قطعه جديد به شدت کاهش پيدا مي‌کند. اما در صورتي که پکيج شما نياز به تعميرات داشته باشد هر چه سريع تر کار تعميرات پکيج خود را پيگيري نماييد. زيرا در صورت وقفه احتمال عدم تعمير پکيج وجود دارد و شما نياز به خريد و نصب پکيج جديد خواهيد داشت.

 

8xj4_13.jpg

 

سرويس پکيج شامل چه خدماتي مي شود؟

سرويس پکيج کاري تخصصي است. بنابراين به دنبال آموزشي‌هاي سرويس و تعمير پکيج نباشيد. روش سرويس پکيج ايران رادياتور کمي با سرويس پکيج ساير برندها متفاوت و تخصصي تر است. اما سوال اصلي اين است که هزينه سرويس پکيج چقدر است؟ هزينه سرويس پکيج چگونه محاسبه مي‌شود؟

هزينه سرويس پکيج به عملياتي که انجام مي شود بستگي دارد. به عنوان مثال هزينه سرويس پکيج، زماني که رسوب زدايي مبدل اصلي پکيج و جوشکاري مبدل پکيج به کمک دستگاه رسوب گيري پکيج انجام مي شود با زماني که شما نياز به سرويسکار جهت نصب مبدل ثانويه پکيج داريد، متفاوت است. رسوب زدايي پکيج و جوشکاري مبدل پکيج جزو خدمات پردرخواست در حوزه سرويس پکيج است. همچنين جالب است بدانيد که قيمت سرويس پکيج بوتان از برندهاي ديگر مناسب تر و همچنين استفاده از پکيج بوتان متداول تر است. مجموعه "خدمت از ما" يکي از شرکت هاي ارائه دهنده خدمات سرويس و تعمير پکيج، به دليل انجام کار حرفه اي و با دريافت هزينه مناسب و بر اساس نرخ اتحاديه درخواست هاي زيادي را به خود اختصاص داده است.

 

چه زماني نياز به تعمير پکيج داريد؟

بسياري از افراد به دنبال تعمير پکيج شبانه روزي هستند. اما اگر سرويس پکيج را به صورت صحيح و منظم انجام دهيد نيازي به تعمير پکيج 24 ساعته نخواهيد داشت. برخي از برندهاي رايج در بازار که بيشترين حجم درخواست تعمير پکيج را به خود اختصاص داده اند. که در اين بين مي توان به  تعمير پکيج ايران رادياتور، تعميرپکيج ايرفو اشاره داشت. اگر به دنبال تعميرکار با تجربه براي تعمير پکيج يا سرويس پکيج خود هستيد به شما پيشنهاد مي کنيم که تعميرات انواع پکيج خود را به "خدمت از ما" بسپاريد. زيرا تعرفه تعميرات پکيج خود را بر اساس نرخ اتحاديه تعمير پکيج دريافت مي کند. همچنين در هنگام ثبت درخواست تعمير پکيج يا سرويس پکيج شما را به يک متخصص محدود نمي کند و حتي تا هفت متخصص را نيز به شما معرفي مي کند. تا شما بتوانيد از بين چندين متخصص بهترين را براي خود انتخاب نماييد. سرويس پکيج خود را به موقع انجام دهيد تا نيازي به تعميرپکيج نداشته باشيد.

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها