محل تبلیغات شما

رپرتاژ ?

عنوان: چطور با خريد ارز ديجيتال سرمايه خود را چند برابر کنيم

cikp_z4.jpg

به احتمال زياد تاکنون در اخبار، کانال هاي خبري و يا پلتفرم هاي ديگر نام ارز هاي ديجيتال را شنيده ايد. ارز هاي ديجيتال در ابتدا فقط قرار بود به عنوان يک نوع ارز رايج مورد استفاده قرار گيرد، اما اين ارز هاي ديجيتال که در صدر آن ها بيت کوين قرار دارد، رفته رفته تغيير کاربري داده و به يک ايزار براي نگهداري سرمايه تبديل شدند. در ادامه ي اين مطلب مي خواهيم شما را با ارز هاي ديجيتال آشنا کنيم و به شما موارد مورد نياز براي شروع سرمايه گذاري را نشان دهيم. 

 

ارز هاي ديجيتال تغيير کاربري دادند

ارز هاي ديجيتال در ابتدا قرار بود فقط نوعي ديگر از پول باشند. نوعي از پول که هيچ حالت فيزيکي از آن وجود ندارد و فقط به صورت ديجيتال و در وسايل الکترونيک ما وجود دارد. يکي از اهداف هميشگي اين ارز هاي ديجيتال مانند بيت کوين، تبديل شدن به يک ارز جهاني مي باشد. ارز جهاني به اين معنا که اين ارز را بتوان در تمام نقاط دنيا استفاده کرد و ديگر نياز نباشد براي رفتن به يک کشور ديگر به دنبال تبديل پول و خريد ارز ديگري باشيد. اگر چنين ارزي به وجود آيد ديگر مرز هاي جغرافيايي نمي توانند مانع تبادلات مالي بشوند و تمام مردم دنيا مي توانند بدون هيچ محدوديتي با يکديگر در هر کجاي دنيا تبادل مالي انجام دهند. 

البته تمام اين ها فقط هدف اوليه بود و پس از مدتي مردم متوجه پتانسيل بالاي اين ارز ها شدند و رفته رفته ارز هاي ديجيتالي مانند بيت کوين، از يک ارز عادي به يک ابزار براي نگهداري سرمايه تبديل شد. 

مردم به زودي دريافتند که مي توان از اين ارز ها به جهت حفظ ارزش دارايي ها و پس انداز هاي خود استفاده کنند. سپس مردم به سمت خريد اين ارز ها رفتند و اين افزايش تقاضا باعث افزايش قيمت ارز ها شد و از اين لحظه بود که ماجراي ارز هاي ديجيتال به کلي دگرگون شد. 

 

 

سرمايه گذاري

ارز هاي ديجيتالي از جمله بيت کوين، پيش از آن که قيمتشان بالا برود و به چندين هزار دلار برسد اصلا جدي گرفته نمي شدند. اما به محض اين که افزايش قيمت ها شکل گرفت مساله به کلي تغيير کرد. اين ارز هاي ديجيتال توسط مردم به خوبي پذيرفته شد و تبديل به دغدغه اي براي بسياري از دولت ها شد. جدي گرفته شدن اين ارز ها تغييرات مالي زيادي را براي تمام دنيا به همراه داشته است و از مهم ترين تغييرات مي توان تبديل شدن اين بازار مالي به يک بازار سرمايه گذاري را نام برد. 

سرمايه گذاري در ارز هاي ديجيتال مانند سرمايه گذاري در بازار بورس است. اگر شما بازار هدف خود را به خوبي شناسايي کنيد و در زمان مناسب سرمايه گذاري خود را انجام دهيد مي توانيد بر روي موج افزايش قيمت سوار شده و در مدت زمان کوتاهي سود قابل قبولي را به دست آوريد. از سوي ديگر اما هر سرمايه گذاري ريسک خودش را به همراه دارد. اگر شما در زمان نادرستي سرمايه گذاري خود را انجام دهيد، علاوه بر آنکه سود نمي کنيد بلکه سرمايه خود را هم از دست مي دهيد. 

شايد به اين فکر مي کنيد که چگونه مي توان در بازار پر هياهو ارز هاي ديجيتال سرمايه گذاري کرده و سود به دست آوريد. ما به شما مي گوييم شما به چه چيزي نياز داريد، به آموزش ارز ديجيتال. 

 

آموزش ارز ديجيتال

اگر به دنبال کسب اطلاعات در مورد ارز هاي ديجيتال هستيد کار خيلي دشواري را پيش رو نداريد. تنها کاري که لازم است انجام دهيد يک جست و جوي ساده در سطح اينترنت است و سپس مي توانيد به مقالات بسياري دست پيدا کنيد که به طور کاملا رايگان براي شما قرار داده شده است. اما بايد يک نکته را بدانيد، هيچ چيز بي دليل رايگان نيست. تمام مطالبي که در اينترنت قرار دارند فقط مي توانند به شما نکات اوليه و سطحي را بگويند و شما را با کليت ماجرا آشنا کنند. اما اين مقالات يک مشکل دارند و آن هم اين است که اين مقالات صرفا به شما تئوري را خواهند گفت و هيچ نمونه عملي و کاربردي را به شما نخواهند گفت. علاوه بر آن در هيچ مقاله اي ترفند هاي مهم را به شما نمي گويند. 

اگر شما به طور جدي تصميم خود را گرفته ايد و مي خواهيد به بازار ارز هاي ديجيتال وارد شويد نياز به آموزشي فراتر از مقالات عمومي داريد، شما نياز به دوره آموزش ارز ديجيتال داريد. در اين گونه دوره ها که با نام دوره آموزشي بيت کوين نيز شناخته مي شوند به شما آموزش هاي عملي و کاملا کاربردي داده مي شود و علاوه بر آن، ترفند هاي مورد نياز را نيز دريافت خواهيد کرد. با اين آموزش ها مي توانيد مانند حرفه اي ها به اين کسب و کار وارد شويد. 

 

 

تحريم!

احتمالا ديگر با اين نام آشنايي کامل داريد. ايران يکي از کشور هايي است که تحت تحريم هاي بسيار گسترده و شديد قرار دارد. يکي از موضوعات اصلي اين تحريم ها بخش مربوط به تبادلات مالي مي باشد. 

درست است که گفته شد ارز هاي ديجيتال جهاني هستند و در تمام نقاط دنيا قابل استفاده هستند. اما براي استفاده از آن ها در ايران نياز به يکسري ترفند ها براي دور زدن تحريم ها داريد. بسياري از سايت هاي ارائه دهنده ارز ديجيتال به اجبار مجبور هستند تا به کاربراني که از ايران مي خواهند فعاليتي انجام دهند خدمتي را ارائه ندهند. 

اما مانند هر محدوديت ديگري، گذشتن از اين محدوديت هم ممکن است. براي اين کار شما نياز داريد تا دوره آموزش خريد و فروش ارزهاي ديجيتال را بگذرانيد تا بتوانيد بدون مشکل به خريد و فروش اين ارز ها در ايران بپردازيد. 

فراموش نکنيد که اگر اين ترفند ها را به نشناسيد و به درستي از آن ها استفاده نکنيد ممکن است به راحتي تمام سرمايه شما بلاک شده و از دست برود. 

در نتيجه حداقل در ايران براي اين که بتوانيد در اين بازار سرمايه گذاري کنيد نياز به دوره آموزشي ارزهاي ديجيتال داريد. 

دوره هاي آموزشي ارز ديجيتال به شما تمام مواردي را که براي شروع سرمايه گذاري موفق نياز داريد را مي گويند. 

فراموش نکنيد سرمايه گذاري بر روي ارز هاي ديجيتال نيز مانند هر بازار سرمايه گذاري ديگري سود و ضرر هاي مخصوص به خودش را دارد. اما دانستن نکات و ترفند هاي موجود مي تواند شما را از بسياري از افراد ديگر جلو بياندازد. شما با گذراندن آموزش هاي لازم مي توانيد زمان مناسب جهت سرمايه گذاري را شناسايي کرده و سرمايه خود را افزايش دهيد. 

 

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها