محل تبلیغات شما

 

وسايل انتقال اطلاعات گوشي (او تي جي و رم ريدر)

OTG چيست؟

مبدل اتصال تايپ سي OTG يوشيتا 

همان گونه که در بالا گفته شد، OTG مخفف عبارت مي باشد. شما مي توانيد بين دو دستگاه سازگار با USB OTG ارتباط برقرار کرده و کار خاصي را انجام بدهيد. يکي از متداول ترين آن ها زماني مي باشد که ما از يک PC به عنوان ميزبان استفاده کرده و فلش مموري USB يا اسمارت فون را به آن وصل مي کنيم. با معرفي دستگاه هاي بيشتري که با او تي جي سازگاري دارند ، شما هم اکنون مي توانيد کامپيوتر PC را کنار بگذاريد. عکس ها مي توانند مستقيم از دوربين به پرينتر ارسال بشوند، کيبورد مي تواند مستقيم به گوشي موبايل وصل شود يا فلش مموري قابليت اتصال مستقيم به اسمارت فون را داراست. يکي از ساده ترين راه ها براي فهميدن اينکه دستگاه شما با OTG سازگاري دارد يا نه، وجود فلش سبز زير لوگوي USB روي دستگاه مي باشد. 

رم ريدر چندکاره چيست؟


 

رم ريدر چندکاره يکي از لوازم جانبي کاربردي وقابل استفاده و مفيد مي باشدکه در زمان هاي بسياري به کار مي آيد. براي مثال امکان دارد در مکاني حضور داشته باشيد که به دليل عکاسي و فيلم برداري حافظه گوشي تان پر شود، و نياز به انتقال اطلاعات کارت حافظه خود به لپ تاپ، کامپيوتر، پيدا مي کنيد. ويژگي هاي رم ريدر چندکاره به علت کوچک بودن کارت هاي حافظه امکان وصل شدن آن ها به صورت مستقيم به لپ تاپ، کامپيوتر و . وجود ندارد، براي همين بايد از يک رابط استفاده کرد. رم ريدر چندکاره همچنين يک رابط براي منتقل کردن داده هاي گوشي شما مي‌باشد. اين رم ريدر به راحتي حمل مي گردد و شما بدون نياز به کابل و از طريق درگاه يو اس بي مي توانيد آن را به دستگاه مورد نظر خود وصل کنيد.

 

از طريق اين وسايل ارتباطي جانبي ميتوانيد حافظه خود را بدون کابل انتقال ديتا، اطلاعات خود را جا به جا کنيد و يا خالي کنيد. اين گونه وسايل را و هم چنين وسايل جانبي موبايل را مي توانيد بصورت خريد عمده و خريد تک ، از فروشگاه هاي لوازم جانبي موبايل بصورت حضوري انجام دهيد و يا خريد خود را به صورت اينترنتي انجام دهيد و قيمت هاي محصولات را مقايسه کرده و بعد خريد خود را انجام دهيد ،براي خريد اينترنتي ما يک سايت مطمئن در زمينه لوازم جانبي را به شما معرفي ميکنيم که براي ديدن ساير محصولات جانبي موبايل ميتوانيد به سايت ديجي فرست مراجعه کنيد.

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها