محل تبلیغات شما

قاب موبايل بهتر است يا کيف گوشي؟


 

با توجه به هزينه هاي بالاي تعميرات گوشي و عوض کردن صفحه نمايش براي مراقبت از گوشي بايد از قاب و گارد با کيفيت استفاده نمود. يکي از بهترين محافظ هايي که مي توانيد براي موبايلتان بخريد، کيف گوشي مي باشد. کيف ها در طرح ها و رنگ هاي مختلف ارائه مي گردند و زيبايي خاصي دارند. اما سوالي که پيش مي آيد اين است که کيف بهتر مي باشد يا قاب؟

مزاياي کيف گوشي نسبت به قاب موبايل (قاب موبايل بهتر است يا کيف گوشي؟)

کيف موبايل يک ويژگي کلي نسبت به انواع قاب گوشي داراست.اولين مزيت کيف ها اين مي باشد که يک صفحه اضافه تر دارند که روي صفحه نمايش گوشي قرار مي گيرد و از آن محافظت مي کنند. هر چند که با استفاده از گلس صفحه گوشي، مي توان از تاچ و ال سي دي صفحه محافظت نمود اما فقط تا زماني که ضربه جدي به صفحه واردنگردد! اگر بخواهيم با يک مثال درست، برتري کيف گوشي را نسبت به قاب، توضيح بدهيم بايد بگوييم که کيف گوشي، بيشتر از قاب احتمال شکسته شدن ال سي دي را کم مي کند.

قاب گوشي تنها از بدنه گوشي محافظت مي کند و در صورتي که گوشي موبايل از سمت صفحه نمايش روي آسفالت يا زمين ناهموار (حتي در حد 1 سانتي متر) بيوفتد، احتمال شکسته شدن آن بسيار زياد مي باشد. زيرا برخورد کردن صفحه نمايش با يک تکه سنگ بسيار کوچک، زمينه آن رابراي شکستن يا ترک خوردن صفحه نمايش را ايجادمي کند. اما در صورتي که شما از کيف گوشي استفاده کرديد و موبايلتان از سمت صفحه نمايش روي زمين (حتي زمين آسفالت و ناهموار) افتاد، احتمال شکستن ال سي دي به شدت کم ميشود زيرا درب کيف شدت ضربه را کم کرده و ضربات به صورت مستقيم به صفحه نمايش وارد نمي گردند. البته اين تنها برتري و بهتربودن کيف نسبت به قاب نمي باشد. از آنجايي که کيف ها ابعاد بيشتري را مي پوشانند، تا حدودي از ورود گرد و غبار و آب به داخل گوشي جلوگيري مي کنند.

 

کيف گوشي چيست و چه فرقي با قاب موبايل دارد؟

 

کيف گوشي، مانند قاب موبايل يک محافظ مي باشد که در مدل هاي مختلفي عرضه و ارائه مي شود و برخي از آن ها به عنوان کيف پول هم استفاده مي شوند. تفاوت کيف گوشي و قاب موبايل اين مي باشد که کيف هاي موبايل داراي يک درب اضافه هستند که روي صفحه نمايش گوشي مي نشيند اما قاب ها فقط بدنه و پشت گوشي رامي پوشانند.

 

آيا کيف گوشي آهنربا دار به باتري گوشي آسيب مي رساند؟

کيف پاوربانک 

تمام کيف هاي آهنربا دار براي گوشي مضر نيستند اما برخي از آن ها موجب فرسودگي باتري گوشي خواهند گشت . در اين مقاله نکته هاي مهم درمورد خريد کيف گوشي آهنربا دار را بررسي کرده ايم. اگر خريدتان را با توجه به اين نکات، انجام دهيد، خطري باتري گوشي شما را تهديد نخواهد کرد.

 

کيف گوشي بخريم يا قاب؟

 

انتخاب کيف يا قاب موبايل کاملا سليقه اي مي باشد اما اگر مي خواهيد گوشي خود را از انواع خطرات دور نگه داريد، خريد کيف گوشي بهترين کارمي باشد. هر دو محافظ هاي خوبي مي باشند اما با استفاده از کيف گوشي، علاوه بر بدنه، از صفحه نمايش موبايل نيز مراقبت خواهد شد و احتمال آسيب ديدن گوشي در برابر ضربات آن بسيار کم مي شود.

 

نتيجه گيري

 

پيشنهاد مي شود تا جاي ممکن از مراکز معتبرو داراي اعتبار خريد انجام دهيد و با يکبار هزينه کردن، محصول مناسبي تهيه کنيد.يکي از مراکز معتبر فروشگاه آنلاين ديجي فرست مي باشد که ارائه دهنده در زمينه لوازم جانبي موبايل مي باشدو اين را بدانيد که  هيچ ارزاني بي حکمت نيست. خريد محصولات باکيفيت و اورجينال ، بهترين انتخاب شما مي تواند باشد. حتي ارائه دهندگان کيف گوشي هم براي محصولات چرمي خود گارانتي در نظردارند. يکي از دلايلي که توصيه مي کنيم تا جاي امکان از مراکز معتبر خريد کنيد، دقيقا همين موضوع مي باشد.


 

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها