محل تبلیغات شما

 

فروش لوازم شهربازي و وسايل شهربازي يا مجتمع هاي تفريحي و به بررسي منطقه و شهر احتياج دارد. قيمت لوازم شهربازي تحليل رقيبان در يک منطقه و دقت در انتخاب دستگاه ها و تجهيزات شهربازي و مراکز تفريحي از اهميت زيادي برخوردار است.

فروش وسايل شهربازي سرپوشيده مورد نياز براي فضاهاي تفريحي و گردشگري، به دو دسته تقسيم مي شود. اولين بخش مربوط به تجهيزات شهربازي و قطعات يدکي مورد نياز براي دستگاه ها است و بخش دوم قسمت مديريتي و سيستم کارتي و اتوماسيون شهربازي است.

شرکت شهربازي سازان پارس داراي بيش از 10 سال سابقه ي موفق در زمينه ي تجهيز و پشتيباني شهر بازي ها و ارائه ي خدمات در زمينه ي فروش وسايل شهربازي بوده و درگذر يک دهه فعاليت ، تجربه ي تجهيز شمار بسياري از شهربازي هاي سراسر ايران را در کارنامه ي خود ثبت کرده است.

yzat_a6.jpg

محصولات سفارشي شرکت شهربازي سازان پارس غالبا در دو گروه دسته بندي مي شوند :

1-تجهيزاتي که در شهربازي ها و فضاهاي سرپوشيده استفاده مي شوند

2-تجهيزاتي که در شهربازي هاي روباز و در فضاي آزاد استفاده مي شوند

مراحل طراحي شهربازي با احداث شهربازي هر کدام از اين فضاهاي تفريحي و قالب کلي تجهيزات با يکديگر متفاوت بوده و تا حدود زيادي نحوه ي تجهيز اين دو گروه از يکديگر مجزا است.

دستگاه ها و تجهيزات شهربازي در انواع مختلف و بسيار متنوعي ارائه مي شوند. همين مسئله باعث مي شود تا اطلاع از ليست قيمت وسايل شهربازي ها و به دست آوردن اطلاعات تکميلي در زمينه ي قيمت لوازم شهربازي هاي روباز يا سرپوشيده، نيازمند برقراري تماس با کارشناسان شهربازي سازان پارس جهت استعلام تلفني باشد.

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها