محل تبلیغات شما

نقد کردن درآمد ارزي اسکريل به ريال و خريد دلار اسکريل شما

اسکريل يکي از سيستم هاي پرداخت آنلاين است که بيشتر توجه صاحبان سايت هاي فروشگاهي، بازي آنلاين و شرط بندي را به خود جلب کرده است. استفاده از اين حساب مي تواند براي شما مزاياي زيادي به همراه داشته باشد. اما در برخي موارد ممکن است شما نياز داشته باشيد تا موجودي خود را نقد کنيد. اين جاست که شما مي توانيد از خدمت خريد ارز اسکريل شرکت ايران پي ، استفاده کنيد.

قبل از هر چيزي باز هم به اين نکته اشاره مي کنيم که ماني بوکرز همان اسکريل است و تفاوتي با هم ندارند. بنابراين به عبارت ديگر شما مي توانيد ارز موجود در حساب ماني بوکرز خود را نيز به ما بفروشيد.

 

انواع ارزي که توسط اسکريل پشتيباني مي شوند :

همان طور که مي دانيد با استفاده از حساب اسکريل يا ماني بوکرز شما قادر خوهيد بود انتقال پول خود را با استفاده از 40 نوع ارز مختلف به راحتي انجام دهيد .

 شما نمي توانيد خود به تنهايي افتتاح حساب اسکريل را انجام دهيد چرا که براي وريفاي کردن آن و باز کردن تمام ويژگي هاي حساب با توجه به تحريم بودن ايران از سوي اين کمپاني با مشکل رو به رو مي شويد. اما خبر خوب اين است که شما مي توانيد اين کار را به ايران پي ، بسپاريد تا در سريع ترين زمان ممکن حساب وريفاي شده اسکريل را براي شما تائيد شده و در اختيارتان قرار دهيم.

9xjc_4.jpg 

خريد ارز اسکريل از شما :

بسياري از مواقع پيش مي آيد که دوستي براي شما از طريق ايميل به راحتي پولي را به حسابتان انتقال دهد. در صورتي که شما نياز داريد شارژ حساب اسکريل خود را نقد کنيد مي توانيد اين کار را به ما بسپاريد!

ايران پي ، با استفاده از خريد ارز اسکريل از شما، معادل ريالي که شما نياز داريد را به شما پرداخت مي کند. تنها نياز است که با استفاده از پنل کاربري خود در ايران پي ، درخواست خود را براي ما ارسال کنيد .

 در حال حاضر ايران پي ، ارزهاي اسکريل را به صورت دلاري و يورويي خريداري ميکند و در کمتر از 24 ساعت تسويه ريالي انجام ميشود لذا اگر قصد فروش ارز اسکريل به ايران پي را داريد ميبايستي در ابتدا فرم مربوطه را تکميل و ثبت نماييد .

قيمت خريد ارزهاي الکترونيک براساس نرخ خريد روز اسکناس متغير بوده و با توجه به نوسانات بازار قيمت تغيير ميکند , در حال حاضر ارز اسکريل 1% پايين تر از نرخ خريد اسکناس خريداري ميشود .

 

شرايط لازم جهت فروش :

 - حساب اسکريل ميبايستي به نام شخص متقاضي باشد .

- احراز هويت کارت ملي جهت تاييد اکانت کاربري و حساب اسکريل اامي ميباشد .

- شماره حساب يا کارت بانک اعلام شده جهت تسويه ريالي ميبايستي به نام اکانت کاربري در وب سايت ايران پي ، باشد .

 پس از تکميل فرم مربوطه ، حساب اسکريل ايران پي در اختيار کاربر قرار ميگيرد و پس از واريز مبلغ توسط متقاضي اطلاعات Transaction id ميبايستي ارسال شود .

 در نهايت تسويه ريالي در کمتر از 24 ساعت براساس نرخ اعلام شده انجام ميشود .

 

ساير خدمات ايران پي :
ايران پي ميتواند خدمات ديگر خود از جمله : افتتاح حساب وريفاي شده پي پال - حواله ارسالي وسترن يونيون - حواله به بانک هاي مختلف دنيا - نقد کردن درآمد ارزي –امکان افتتاح حساب هاي وريفاي شده کليک بانک و علي اکسپرس – افتتاح حساب هاي افيليت مارکتينگ – افتتاح حساب هاي فريلنسري -  افتتاح درگاه بانکي بين المللي براي وب سايت شما - خريد دلار اسکريل - خريد بيت کوين - فروش اکانت هاي وريفاي شده سايت هاي مختلف - افتتاح حساب هاي بانکي در سراسر کشورهاي دنيا - خريد از سايت هاي خارجي - پرداخت در سايت هاي بين المللي - تهيه آدرس مجازي خارجي - صدور کارت بين المللي مسترکارت و بيش از 70 سرويس مختلف ديگر را به شما ارائه کند .

براي استفاده از اين خدمات ميتوانيد با مراجعه به سايت ايران پي به آدرس https://iranpay.biz به راحتي از خدمات اين شرکت استفاده کنيد .

ايران پي ، داراي نماد اعتماد الکترونيکي و نماد ساماندهي وب سايت هاي ايران را داراست .پس ميتوانيد با خيالي آسوده ، خريدهاي خود را از طريق اين وب سايت انجام دهيد .

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها