محل تبلیغات شما

بنر اينستاگرام ، اينستاگرام و هنرمندان ، دانلود بنر اينستاگرام ، طراحي بنر اينستاگرام

معرفي دو وب سايت در زمينه بنر اينستاگرام

شايد براي شما پيش آمد باشد براي درج محتوا در اينستاگرام نياز به بنر ، قالب و يا محتواي از قبل آماده و طراحي شده در اين صورت مي توانيد بنرهاي اينستاگرامي طراحي شده توسط طراحان ايراني را در وب سايت فايل بيابيد همچنين گاهي ممکن است نياز به سفارش بنر و قالب دلخواه و اختصاصي براي اينستاگرام را داشته باشيد ، در اين زمينه يکي از شرکت هاي فعال شرکت طراحي ديزاين مي باشد که در اين مطلب به معرفي اين دو سايت و مقالاتي مرتبط مي پردازيم.

اينستاگرام، پلي مستحکم براي ارتباط هرچه نزديک تر با مخاطبين

اينستاگرام يکي از شبکه هاي معروف و پرطرفدار در سطح جهان و محبوب ترين شبکه مورد استفاده بين کاربران ايراني مي باشد.  

اينستاگرام و هنر / اينستاگرام هنرمندان

به عنوان پر استفاده ترين شبکه مجازي به خصوص بين فارسي زبانان ، بسياري از هنرمندان از اين شبکه در راستاي ارائه جزئيات آثار خود ، اشتراک علايق و دلنوشته هاي خود به صورت محتواي متني تصويري و يا ويدئو بهره مي برند. به جرات مي توان گفت کمتر هنرمندي در حال حاضر در نتورک مجازي فعال است که صفحه اينستاگرام شخصي و يا هواداري خاص خود را به عنوان صفحه رسمي (پيج اينستاگرام رسمي) راه اندازي نکرده باشد ، از طرفي با توجه به ساختار منعطف و در عين حال سادگي اينستاگرام بسياري از فعالان و چهره هاي هنري اينستاگرام را به عنوان تنها کانال ارتباطي خود برگزيده و تمرکز خود را تنها و يا بيشتر بر روي محتواي صفحات اينستاگرام و مخاطبين صفحه رسمي خود در اينستاگرام (Official Instagram Page) خود مي گذارند.  

طراحي بنر اينستاگرام

   

محتواي صفحات اينستاگرامي

محتواي صفحات اينستاگرام به صورت محتواي متني و تصويري به صورت بنر اينستاگرام ، ويدئو  ، پست اينستاگرام ، قالب اينستاگرام مي باشد. در شکل دهي صفحات اينستاگرام طراحي قالب اينستاگرام (طراحي تم اينستاگرام) و طراحي پست اينستاگرام به شکلي منسجم و ضمن رعايت استانداردها در سايز و بالا نرفتن حجم کار جهت لود سريعتر تصاوير اهميت ويژه اي دارد.

اهميت بالاي محتواي منتشر شده در شکل دهي و نمايش وجهه هنرمندان

اينستاگرام به هنرمندان در راستاي معرفي آثار خود، به اشتراک گذاشتن دغدغه ها ، برقراري ارتباط تنگاتنگ با اجتماع ، دريافت ديدگاه ها و بازخورد کاربران نسبت به هنر خود کمک شاياني مي کند ارسال هرگونه محتوا در اين فضا بسته به ميزان نزديکي محتوا به آرمان هاي اجتماع مخاطبين و يا هواداران، مي تواند بازخوردهايي مثبت و به دنبال داشته باشد. ارسال محتوا به صورت بررسي شده ، استفاده از لغات در جايگاه و مفهوم خود ، جمله بندي ها ، تصاوير و مفاهيم در بهترين شکل در شکل دهي شخصيت بيروني افراد براي مخاطب تاثير به سزايي دارد ،خوشبختانه در بسياري از موارد اين امر قابل کنترل کردن و مديريت مي باشد. در برخي موارد انتشار محتواي کنترل نشده مي تواند مسئوليتي ناخواسته براي فرد ايجاد و زندگي هنري وي را تحت تاثير قرار دهد. بررسي تمامي فاکتورها از دقت در مفهوم ، نوع جمله بندي و کلمات ، محتواي تصويري مربوطه تا زمان انتشار محتواي مد نظر در خروجي مد نظر تاثير گذار مي باشد تا جايي که ممکن است برداشتي کاملا مخالف با مد نظر نويسنده از سوي مخاطبين صورت گيرد ، به عنوان مثال يکي از فاکتورهاي کمتر رعايت شده ، رعايت بعد زمان است فاکتوري که هرچند رعايت آن در تمامي موارد اامي نيست اما بعضا دقت در زمان انتشار محتوا مي تواند بر بازدهي و بازخورد ها تاثير و بازخوردهاي مثبت را به نسبت هر زمان ديگر بيشتر يا بازخوردهاي منفي را نسبت به هر زمان ديگر به حداقل برساند.     سامانه طراحي ديزاين به همراه تيمي با تجربه در اين زمينه آماده ارائه مشاوره رايگان و مديريت و طراحي محتواي صفحه اينستاگرامي شما مي باشد. جهت ثبت سفارش طراحي بنر اينستاگرام به وب سايت ديزاين مراجعه و در کمتر از چند ثانيه سفارش خود را ثبت و در زماني سريع طرح خود را دريافت نمائيد.      

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها