محل تبلیغات شما

گرچه روند استفاده از سايت هاي Business to Business چيز جديدي نيست اما با پيشرفت فناوري در واقع نحوه عملکرد آنها را تغيير داده است. ويژگي هاي تجاري و تجاري ديجيتالي اضافي ، مکاني براي دستيابي به ارتباط با خريداران يا فروشندگان هدفمند ، جاي خود را از روش هاي سنتي دسترسي مستقيم گرفته است. در اينجا برخي از بهترين و سريعترين پلتفرم هاي جهاني B2B جهاني هستند که به هزاران مشاغل و شرکت هاي کوچک در جهان کمک مي کنند تا رشد کنند و به بتوانند مشتريان جديدي کسب کنند. مشتريان محلي و بين المللي از سراسر جهان!

پيشرفت فناوري ديجيتال افق بخش تجاري و مالي را در سراسر جهان تغيير داده است. مصرف کننده ديگر با روش هاي سنتي خريد نمي کند و شرکت ها ديگر از همان راه هاي سابق مشتري پيدا نمي کنند. در اين دنياي جديد روز به روز رقابت بيشتر شده و عرضه و تقاضاي بيشتري نيز خلق مي کند. نياز بازار هاي جديد باعث ايجاد فناوري هاي جديد و تجارت آنلاين شده است. هرجا مشتري وجود داشته باشد که بخواهد بخرد ، شرکتي نيز وجود خواهد داشت که پيشنهاد فروش دهد. اما در مورد صنعت Business to Business نوع ديگري از روابط وجود دارد که بين مشتري و مصرف کننده نهايي وجود ندارد بلکه بين دو نهاد تجاري است.

 

وبسايت B2B خريد و فروش عمده علي بابا

 

گروه تجاري علي بابا Alibaba Group يک کنسرسيوم خصوصي چيني مستقر در Hangzhou است که به تجارت الکترونيکي در اينترنت اعم از پورتال هاي تجاري به تجارت و عمده فروشي ، خرده فروشي و فروش مصرف کننده اختصاص دارد. اين سرويس همچنين خدمات پرداخت آنلاين ، موتور جستجوي مقايسه قيمت و سرويس هاي ذخيره داده ابري را ارائه مي دهد. در سال 2012 ، دو پرتال Alibaba با هم به فروش 1.1 تريليون يوان (170 000 ميليون دلار) رسيدند ، که اين بيشتر از رقباي خود eBay و Amazon.com است.

 

اين شرکت عمدتا در جمهوري خلق چين فعاليت مي کند ، و در مارس 2013 مجله اوميست تخمين زد که اين کنسرسيوم بين 55 تا 120 ميليارد دلار ارزش دارد. در طي سال 2013 ، تقريباً 7.5 ميليارد دلار درآمد کسب کرده و تقريباً 22،000 کارمند در مارس 2014 داشت.

0l32_z3.jpg

 

Alibaba در حال حاضر در بورس اوراق بهادار هنگ کنگ ثبت شده است ، به راحتي يکي از قديمي ترين و بزرگترين پلت فرم آنلاين B2B در جهان است که به بيش از 35 ميليون کاربر و خريداران و فروشندگان عمده در سراسر جهان خدمت مي کند. اين شرکت با توجه به خلاصه شرکت هاي موجود در وب سايت خود ، داراي ده شرکت مرتبط است که عبارتند از Alibaba International ، Alibaba چين ، Taobao ، Tmall ، Juhuasuan ، AliExpress ، Alimama ، Aliyun ، Alipay ، China Smart Logistics.

 

علي بابا در همه انواع چيز سهيم است ، اما اين شرکت عمدتا از طريق سه سايت فعاليت مي کند: Taobao ، بزرگترين سايت خريد چين؛ Tmall: شبيه Taobao است ، اما محصولات ارائه شده از بالاترين کيفيت برخوردار هستند. و Alibaba.com ، که صادرکنندگان چيني را با شرکتهايي در ساير نقاط جهان ارتباط مي دهد.

 

استفاده از ابزار هاي خريد و فروش عمده در ايران

 

با بالا رفتن فرهنگ استفاده از اينترنت و ابزار هاي خريد و فروش عمده آنلاين در ايران و گسترش استفاده از تلفن هاي هوشمند،  بخش کشاورزي و توليدکنندگان اين حوزه نيز به استفاده از اينترنت براي رفع نياز هاي خود روي آورده اند تا با استفاده از ابزارهاي هوشمند با خريداران و صادرکنندگان اين حوزه ارتباط برقرار کنند و بتوانند محصولات خود را با قيمت مناسب و به صورت عمده به فروش برسانند.

بازار خريد و فروش عمده برنج  و ديگر محصولات کشاورزي در ايران نيز با هدف دسترسي مستقيم به توليد کنندگان محصولات کشاورزي و معرفي بهترين توليدکنندگان محصولات ايراني شروع به کار کرده است. خريداران و صادرکنندگان محترم محصولات کشاورزي با استفاده از خدمات اين بازار بزرگ مي توانند با بهترين توليد کنندگان محصولات کشاورزي ايران آشنا شوند و بدون واسطه ارتباط برقرار کنند.

 

 


دانلود رایگان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها